Image Alt

Služby

Garden party, Grilovanie

Užívať si krásne počasie s tými správnymi ľuďmi vonku pod holým nebom na čerstvom vzduchu a pritom si pochutnávať na pripravených pokrmoch priamo z grilu, to je určite zážitok pre každého. Ochutnajte rôzne spôsoby prípravy mäsitých aj bezmäsitých jedál, ktoré nám práve letné obdobie ponúka.

Firemné raňajky, obed

Firemné raňajky, obed

Bohaté raňajky ako na dovolenke alebo rôzne špeciality našich šéfkuchárov...Takéto môžu byť Vaše pracovné raňajky alebo obed vo firme. Pochutnajte si na našich dobrotách a spríjemníte si náročný pracovný deň.

Firemné raňajky, obed
Svadobný catering

Svadobný catering

Svadba je bez pochýb jeden z najdôležitejších dní v živote. Dokonalosť tohto dňa je prioritou každého novomanželského páru. Preto nám extrémne záleží, aby všetko dopadlo podľa predstáv budúcich novomanželov. Výber vhodného priestoru, poriadnu zábavu, dokonalú výzdobu a kulinársky zážitok to všetko nechajte na nás. Vaša svadba sa stane nezabudnuteľnou ak bude pripravená v takom štýle a na takom mieste o akom ste vždy snívali.

Recepcie, rauty

Usporiadať slávnostnú recepciu, či raut v honosnom poňatí na tématiku podľa Vášho výberu nám nerobí žiaden problém. Vy sa tak môžete sústrediť na hostiteľské povinnosti, ako je príhovor či samotné vítanie hostí . Aperitívy a rôzne chuťovky roznášané na podnosoch našimi čašníkmi, studený a teplý bufet pripravený a dekorovaný na mieru podľa vašich požiadaviek, to všetko vytvorí nezabudnuteľný zážitok Vašim hosťom.

Coffee Breaky

Coffee Breaky

Dobre pripravená káva a lahodné občerstvenie dodá sily pri každej pracovnej pauze. Sladké a slané mini chuťovky, či vitamínová ovocná bomba dodá energiu všetkým účastníkom konferencie, pracovného stretnutia alebo prednášky. Správne načasovanie každej prestávky je veľmi dôležité, pomôžeme Vám aj s vhodným naplánovaním každej prestávky.

Športové a firemné dni

Športové a firemné dni

Precíznu prípravu a komplexné služby, to je to, čo športové a firemné dni vyžadujú. Takéto akcie pripravujeme pre menšie aj väčšie firmy a korporácie od A po Z. Catering, atrakcie, ozvučenie, dopravu aj bezpečnostné zložky. Počas celého eventu dohliadame na to, aby malo všetko hladký a hlavne bezpečný priebeh pre všetkých účastníkov.

Športové a firemné dni
Detské akcie

Detské akcie

Deň detí, Mikuláš alebo popoludnie pre deti. Cukrová vata, točená zmrzlina, skákací hrad, súťaže, detské diskotéky a pestrý program pre malé ratolesti. Na poriadnu zábavu s deťmi sa dôvod vždy nájde. Detskú akciu Vám usporiadame na akúkoľvek tému, ktorú si vyberiete. To všetko vyčaruje ten najúprimnejší úsmev na detskej tvári.

Plesy, oslavy, stužkové slávnosti

Plesy, oslavy, stužkové slávnosti

Spoločenské podujatia sú príležitosti, pri ktorých spolu s inými, prežívame nejakú významnú udalosť, výnimočné momenty. Sú to formálne udalosti, ktoré si zaslúžia to najlepšie. Usporiadanie spoločenských podujatí a rôznych slávností slúži aj na vytváranie medziľudských vzťahov, ktoré sa premietajú do profesionálneho ale i osobného života.

Plesy, oslavy, stužkové slávnosti
Vianočné večierky

Vianočné večierky

Vianočný čas, plný pohody a lásky v kruhu najbližších prináša odmenu aj pre zamestnancov firmy. Poďakujme za to, čoho sme mohli byť súčasťou v pracovnom tíme a oslávme záver roka pri chutnom jedle a dobrej zábave, tak ako sa patrí.

Doplnkové služby

DJ, Kapela (Skúsení DJ-ovia a overené kapely)
DJ, Kapela

Skúsení DJ-ovia a overené kapely

Ozvučenie, Osvetlenie, Pódium (Zvuková a svetelná technika, pódium na mieru)
Ozvučenie, Osvetlenie

Zvuková a svetelná technika

Moderátori a Zabávači (Moderovanie celej akcie, zabávanie publika)
Moderátori a Zabávači

Moderovanie celej akcie, zabávanie publika

Hostesky (Dámy v štýlovom oblečení podľa tématiky eventu)
Hostesky

Dámy v štýlovom oblečení podľa tématiky eventu

Program, Kreatíva (Program akcie na mieru, navigačné a popisné tabule)
Program, Kreatíva

Program akcie na mieru, navigačné a popisné tabule

Výzdoba a dekorácia (Kvetinová výzdoba, balónové trsy, dekorácie)
Výzdoba a dekorácia

Kvetinová výzdoba, balónové trsy, dekorácie

Záchranné a bezpečnostné zložky (Hasičský zbor, Zdravotná služba, Súkromné bezpečnostné služby)
Záchranné a bezpečnostné zložky

Hasičský zbor, Zdravotná služba, Súkromné bezpečnostné služby

Priestor (Vhodný priestor podľa lokality a počtu hostí)
Priestor

Vhodný priestor podľa lokality a počtu hostí

Doprava (Autobusy, mikrobusy, osobné automobily)
Doprava

Autobusy, mikrobusy, osobné automobily

Pódium

Pódium na mieru

www.royalcatering.sk
PREVÁDZKA
Papa Grill, s.r.o.
Hala BASSO
Priemyselná 5863
901 01 Malacky